• Пълен работен ден
  • 2400 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 14 дни

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ И МАРКЕТИНГ на апарати за клинична лаборатория

АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД България, София

Търсим за наш клиент вносител на медицински консумативи и лабораторна техника

ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ И МАРКЕТИНГ

Търсим опитен експерт продажби и маркетинг на апарати за клинична лаборатория, Болничен и до болничен пазар, който умее да управлява продажбите  на няколко марки техника, като  преговаря с доставчици и продава на клиенти.

Ако вие притежавате съответния професионален опит, владеете английски език на добро ниво  писмено и говоримо и желаете да работите в стабилна и сигурна работна среда моля изпратете ни ваша професионална автобиография на електронната ни поща.

Нашия клиент ви предлага отлично заплащане – основна заплата 2000 нето, трудов договор, пълно осигуряване, ваучери за храна, служебен автомобил, телефон,. Възможности за професионално развитие, посещаване и обучение директно при доставчиците на марките.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДАЧИ

Промотиране и продажба на лабораторна апаратура в сферата на Клиничните лаборатории в болничната сфера и частния пазар

Поддържане на връзка и преговори с доставчици от чужбина

Подготовка на оферти и технически задания за търгове

Поддържане на връзка с настоящи клиенти и проследяване на продажбите им на месечна база

Представяне на апаратура и участие във въвеждане в експлоатация и тясна работа със сервизния екип

Представяне на апаратура пред нови клиенти на живо, по телефон и чрез емайл кампании

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на подобна позиция поне 2 г в същата или сходна дейност

Много добър английски език писмен и говорим, компютърна грамотност, шофьорска книжка, активен шофьор.

Качества и умения: аналитичност, организираност, умения за работа с клиенти и преговаряне, административни умения, екипност, умения за работа с хора, за постигане на цели,

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително №   2277 от 19.05.2017.