• Пълен работен ден
  • 1000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 2 месеца

Търговски представител

МЛЕЧНА ПРОМИШЛЕНОСТ - ХАСКОВО ЕООД България, Перник

Описание и изисквания:

Фирма производител на млечни продукти БМК, търси да назначи търговски представител за град Перник и региона.

Изисквания:
- Да имате минимум една година търговски опит в областта на продажбите на бързооборотни стоки;
- Да бъдете мотивирани и ентусиазирани;
- Да имате много добра комуникативност;
- Да притежавате отлични способности за планиране и организиране на работния процес;
- Да притежавате свидетелство за управление на МПС, категория В;

Отговорности:
- Отговаря за развитието на продажбите в поверения регион;
- Поддържа отношенията с клиенти на фирмата и намира нови такива;
- Следи за изпълнението на търговската политика на компанията;
-Разширяване на пазара с привличане на нови партньори;

Ние предлагаме:
- Фирмено обучение;
- Работа на трудов договор;
- Основно възнаграждение + бонус от постигнатите резултати;
- Добра работна среда;