• Пълен работен ден
  • 1400-1600 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 13 дни

ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР / GRAFHIC DESIGNER

АЛТЕЯ ОРГАНИКС ООД България, Стара Загора

Алтея Органикс ООД е българска компания, производител на розово масло и органична козметика с розово масло.

ИЗИСКВАНИЯ:
Образование в сферата на: „Дизайн”; „Реклама”; "Маркетинг".
Умение да работи с графични софтуерни продукти (Adobe Photoshop, AI, Corel Draw);
Умение да работи с продукти за създаване и поддръжка на уеб сайтове;
Желание да се учи и да се развива;
Креативност и творческо мислене;
Умение да работи в срок;

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Изработване на дизайн на рекламни материали, каталози, брошури
Изработване на дизайн на опаковки и етикети на продукти
Дизайн на уебсайтове и материали нужни за тях
Предпечат и комуникация с печатни компании.
Поддръжка на уеб сайтове

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Коректни трудови отношения;
Добро заплащане;
Отлична работна среда;
Работа с млад и позитивен екип;
Регламентирано работно време 8ч.

Ако смятате, че това предложение е подходящо за Вас, изпратете своята автобиография!
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи.
Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте, са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство. АЛТЕЯ ОРГАНИКС ООД