• Пълен работен ден
  • 1260-1500 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 14 дни

СЛУЖИТЕЛ НА СЕКТОР КАФЕТЕРИЯ

ДАР ГН ООД България, София

За обектът ни, намиращ се в жк. ДРУЖБА 2; търсим да назначим продавач-консултанти на кафетерия

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Консултация и представяне на продуктите;
• Обслужване на клиенти;
• Приготвянето на топли напитки, фрешове, сандвичи, закуски;
• Поддържане отлична хигиена на работното място;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно образование;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативност и ангажираност към работата;
- Работа с парични средства и ПОС терминал (за работа на каса);

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Дългосрочна заетост;
- Коректност на заплащането;
- Гъвкавост на работното време – работа на смени;
- Интензивно въвеждащо обучение;
- Възможности за професионално израстване;
-Получаване на ваучери за храна и карта за намаление в ТВ \"ФАНТАСТИКО\" и определени заведения;

Ако позицията представлява интерес за Вас моля кандидатсвайте по тази обява. Ще се свържем само с одобрените от нас кандидати.