• Пълен работен ден
  • 800-1000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 2 месеца

ПОМОЩНИК СКЛАД

КАС Трейд ООД България, София

КАС Трейд” ООД е водеща фирма в областа на търговията с автомобилни аксесоари и консумативи. Основен доставчик е на големите петролни вериги, вериги супермаркети и на значителен брой независими клиенти в търговския и сервизен сектор.

Търсим складов служител като помощник на складовите служители на фирмата за постоянна работа в склад на бул. България. Работно време 8:00 – 17:00, понеделник - петък. Поради характера на стоките, работата е чиста (за разлика от работа в складове със строителни материали и т.н).

Задължения и отговорности:
• Товари, разтоварва и подрежда стоки;
• Подготвя прецизно стоки по заявка за експедиция от склада;
• Извършва доставки до клиенти с микробус в София;
• Участие при почистване на складовете на ротационен принцип с другите служители

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Шофьор с категория В
• Умение за работа в екип и ценене на труда и мнението на другите;
• Дисциплина, честност, отговорност и лична организация;
• Желание за дългосрочна работа

Ако тази длъжност представлява интерес за Вас и само ако изпълнявате горните условия, моля изпратете подробна автобиография (CV).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, които ни предоставяте подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД.