• Пълен работен ден
  • 1500-2200 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 3 месеца

Търговец- B2B клиенти

Емпауър България ЕООД България, Плевен

Наш клиент, водеща международна компания в областта на текстилните услуги , търси Търговец- B2B клиенти, за Севернна България- Шумен, Русе, Силистра, Велико Търново, Габрово, Севлиево, Плевен

Какво може да очакваш:

- динамична работа, пътувания, срещи с различни партньори
- възможност за професионална реализация и развитие
- основна заплата + бонус без таван
- гъвкаво работно време
- служебен автомобил
- ваучери за храна
- home office

Задължения:

- Активно търсене и привличане на нови клиенти
- Поддържане и развиване на дългосрочни партньорски взаимоотношения с настоящи и бъдещи клиенти на компанията
- Грижа за изградения добър имидж на компанията

Изисквания:

- Доказан опит на подобна позиция минумум 3 години
- Много добри комуникативни и презентационни умения
- Лична мотивация и стремеж към високи резултати
- Желания за работа в международна компания с установени принципи и отношение към клиента
- Висше образование
- Шофьорска книжка
- Английски език

Обявата е подходяща за кандидати от всички изброени региони.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля, изпратете ни автобиография.
Кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на осъществяване на подбор.