• Пълен работен ден
  • 1300 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 5 месеца

Сътрудник продажби с английски език

Симетри Капитал ЕООД България, София

Симетри Капитал е фирма за продажба онлайн с повече от 15 години присъствие на пазара. Търсим сътрудник с афинитет към онлайн търговия и директни продажби. Основната задача е развитие и разпространение на био козметични продукти, които активно се продават онлайн в САЩ и Европа. Опит в областта на търговията е желателен, но не задължителен. Позицията е за пълен работен ден, но е и подходяща за студенти 2-ра или 3-та година на непълен работен ден с възможност да прерасне в пълен след дипломиране.

Задължения:
- предлагане и промотиране на различни продукти на физически магазини
- работа в екип за разработка на нови продукти и реализиране на канали за дистрибуция
- асистиране в различни офис проекти
- Digital marketing - промотиране на продукти и оптимизация на присъствието ни на пазара

Изисквания:
- интерес към търговия и продажби
- динамична, креативна и позитивна личност, безупречна работна етика и високо чувство за отговорност и самодисциплина
- желание за професионално развитие и придобиване на нови знания и навици
- афинитет към мода, дизайн и грамотност относно социалните мрежи
- добро писмено и говоримо владеене на английски език (ниво B2-C1)
- добър успех през академичните години
- аналитични и комуникативни умения; отлично владеене на книжовен говорим и писмен български език
- компютърна грамотност: MS Office пакет, Internet

Какво предлагаме:
- работа в утвърдена фирма с повече от 15 години присъствие на пазара
- начална брутна заплата : BGN 1300 + допълнителен бонус и комисионни
- професионална работна атмосфера и възможности за развитие
- гъвкаво работно време (за студенти)
- удобно местоположение в бизнес сграда в ж.к. Студентски град, на основен булевард, 200 метра от УНСС (с място за паркиране); позицията не е за работа от вкъщи.

ВАЖНО! Разглеждаме кандидати и отговаряме само на тези приложили CV и мотивационно писмо написани на английски език.