• Пълен работен ден
  • 900-1000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 6 месеца

ТАНДЕМ КЛИМА ЕООД е фирма с дейност в областта на климатизацията и отоплението.
Фирмата е партньор и упълномощен сервиз за България на производители като FUJITSU GENERAL, OLIMPIA SPLENDID , ATLANTIC и други.
Търсим амбициозни и мотивирани професионалисти за позицията МОНТАЖНИК на климатична и отоплителна техника. Месторабота в гр. Велико Търново.

ОТГОВОРНОСТИ :
• Монтаж на климатични системи.
• Профилактика и поддръжка на оборудване в експлоатация.

ИЗИСКВАНИЯ :
● Трудов опит в областта;
● Технически познания и умения;
● Организираност и ефективност в изпълнението на възложените задачи;
● Умения за работа в екип;
● Коректност и лоялност към фирмата;
● Шофьорска книжка и опит са предимство;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :
● Възможност за израстване в организационната структура на фирмата.
● Млад и приятелски екип.
● Стимули и възнаграждение обвързани с проявената активност.
● Трудов договор.
● Служебен автомобил, работно облекло.

Отговорник по обявата Пламен Чирпанов 0895 77 55 46
Ако се интересувате от тази длъжност, моля, изпратете автобиография и актуална снимка.
Всички лични данни са под специална защита от закона. Всички заявления ще бъдат прегледани с най-строга конфиденциалност.
Само с избраните кандидати ще бъдат осъществени интервюта.