• Пълен работен ден
  • 1100-1600 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 8 дни

Продавач - консултант

МЛЕКАРЯ 79 ЕООД България, София

Водеща фирма в търговията с млечни продукти, поради развитие на дейността си набира продавач - консултантки за магазините си в гр. София.Магазините се намират на пазар Герена,пазар Х,Димитър,пазар Д.Петков,бул.Дондуков45!

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Сортиране и аранжиране на стоките в магазина.
- Отговорност за съхранението и подреждането на стоката.
- Следене на сроковете на годност на стоките.
- Работа на каса

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно образование
- Умения за работа в екип
- Комуникативност и ангажираност към работата.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работно време!2 на 2 от 8:30ч. до 20:30ч. ,или на предварително изготвен график ! (гъвкаво работно време)
- Дългосрочна заетост
- Интензивно въвеждащо обучение
- Възможности за професионално израстване
- Седмично изплащане на работната заплата
- Изготвяне на седмичен график, съобразен с персонала.

Заплащане:СЕДМИЧНО!!!(НА ДЕН ОТ 60лв. до 70лв. В ЗАВИСИМОСТ ОТ МАГАЗИНА И ОБОРОТА)
ВАЖНО ЗА КАНДИДАТИТЕ!!!Моля за сериозни обяждания от кандидати с опит в тази или подобна дейност!!Работата е интензивна и натоварена !!С предимство са кандидати с опит в подобна дейност!!!
МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ CV ИЛИ СЕ ОБАДЕТЕ НА ТЕЛ:0876666880 от 10:00ч. до 19:00ч.от понеделник до петък!!!! ВЕРИГА МАГАЗИНИ МЛЕКАРЯ -75