• Пълен работен ден
  • 1000-1150 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 23.10.2020 още 7 дни

ПРОИЗВОДСТВЕНИ РАБОТНИЦИ

Профилинк ООД България, Пловдив

"ПРОФИЛИНК" ООД е водещ български производител на РVС профили за прозорци и врати, външни ролетни, вътрешни хоризонтални и вертикални щори. Нашето име се асоциира с висококачествени продукти и коректни партньорски взаимоотношения. Ние вярваме, че само чрез коректно и дългосрочно сътрудничество може да се породи истинският успех с тенденция за развитие.

"ПРОФИЛИНК" ООД търси да назначи Производствени работници.

Отговорности:
• Събира и подрежда произведените PVC профили.
• Работи на опаковъчна машина;
• Ръчно опакова част от готовата продукция.

Изисквания:
• Отговорност, лоялност и изпълнителност;
• Сръчност, прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;
• Опит в производствена сфера се счита за предимство.
• Възможност за работа на 3-сменен режим.

Ние Ви предлагаме:
• Конкурентно възнаграждение;
• Коректни трудови отношения;
• Осигурени средства за транспорт на лица от други населени места.

Телефон за допълнителна информация 0887483610

Ако имате интерес към предложението ни, моля, кандидатствайте по обявата. Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.