• Пълен работен ден
  • 1700 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 26.10.2020 още 10 дни

Помощник - фармацевт

БИ ЕНД ВИ 78 ООД България, Стара Загора

„Би енд Ви 78“ ООД, гр. Раднево, търси да назначи за новооткриваща се аптека в гр. Раднево помощник – фармацевт.

            Изисквания:

Висше фармацевтично образование: помощник – фармацевт.

Да не е лишен от правото да упражнява професията.

Да е с чисто съдебно минало.

            Отговорности:

Отпускане на лекарствени продукти по лекарско предписание.

Продажба на други продукти, предлагани в аптеката.

Високо ниво на обслужване и компетентно консултиране на пациентите на аптеката.

Следене на наличности и срок на годност на продуктовия асортимент на аптеката.

            Ние предлагаме:

Отлични условия на труд.

            Конкурентно заплащане – по договаряне, в зависимост от опита и качествата на кандидата, трудов договор на реална заплата с пълни осигуровки, допълнително заплащане на празнични дежурства, отпуск по Кодекса на труда и др.

Редовни допълнителни бонуси към заплатата.

            Гъвкаво работно време – по договаряне.

Възможност за професионално развитие

            Коректност.

            Работа в малък и сплотен колектив.

            Дългосрочен ангажимент.

            Място на работа: гр. Раднево.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография онлайн или се обадете за въпроси моб. тел. 0888886618 – Иванка Коуви.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Гарантираме, че ще разгледаме документите съобразно разпоредбите на ЗЗЛД.