• Пълен работен ден
  • 3500-4500 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 26.10.2020 още 1 месеца

ШОФЬОРИ

Агенция Без Граници ЕООД Германия,

Голяма Логистична Компания в Германия търси да назначи в базата си в гр. Рендсбург, близо до гр. Хамбург:

1. ШОФЬОРИ – 30 работника.
Заплата от 1750 до 2250 € Нето (11,90 € бруто на час с възможност за извънреден труд. Месечната заетост е 192 часа)
Работодателя доплаща и по 14 € НЕТО всеки работен ден за храна.

ОТГОВОРНОСТИ, ИЗИСКВАНИЯ и УСЛОВИЯ:

- Разнасяне на малки пакети, материали и стоки на адреси;
- Минимум категория В;
- Автомобилите са нови микробуси до 3,5 т. марка Мерцедес с механична скоростна кутия;
- Технически умения, сръчност , мотивация, прецизност, желание за работа;
- ДЪЛГОСРОЧЕН Трудов договор с Германска компания - ДИРЕКТЕН Работодател + пълен социален пакет;
- Трудово възнаграждение се плаща два пъти в месеца - на 5-то и 20-то число;
- Осигурителния доход е на пълен работен ден – 8 часа;
- Месечната заетост е 192 часа с възможно извънреден труд, който се заплаща допълнително.
- Не са Необходими познания по чужд език, но знаенето на Английски или Немски език е съществено предимство;
- Осигурено е настаняване от Работодателя в апартаменти или къщи. Настаняването е по 2 души в стая. Настаняването е за сметка на Работника, удържат се 360 € на месец от заплатата. Удръжките включват консумативите. Това условие е опционално;
- Първоначалния трансфер до Германия - Хамбург е за сметка на Работника;
- Транспорта до базата на компанията се осъществява със служебният автомобил;
- Съдействие при закупуване на самолетен или автобусен билет.

- ЗАМИНАВАНЕ ЗА ГЕРМАНИЯ - ВЕДНАГА;
- ВСЕКИ КАНДИДАТ ЩЕ ПОЛУЧИ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО СИ ЗА ГЕРМАНИЯ ПОТВЪРЖДЕНИЕ, ЧЕ ще бъде нает на работа. След пристигане в Германия се ПРАВИ АДРЕСНА РЕГИСТРАЦИЯ НА КАНДИДАТА, Минава се едноседмично обучение, решава се Тест и след успешното му издържане се ПОДПИСВА ТРУДОВ ДОГОВОР И СЕ ЗАПОЧВА РАБОТА.

0894774900
ppenkov@agencywb.com

"Агенция Без Граници" ЕООД е с разрешително за посредническа дейност в други държави номер 1884 от 02.06.2015.