• Пълен работен ден
  • 700-800 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 26.10.2020 още 9 дни

Продавач-консултант

Пойнт Х ООД България, София

Търсим продавач-консултант за магазин за алкохол и цигари в жк. Бели брези. Ние предлагаме трудов договор, коректно отношение и приятна работна среда. Работи се два на два от 08:00 до 21:30 ч. Първоначално заплащане 45 лв на ден + проценто от оборота.

Работни задължения :
- работа с касов апарат и ПОС терминал;
- обучение за работа със специална складова програма ;
- обслужване и консултиране на клиенти;
- поддържане на хигиената на работното място;
- следене на наличности и срокове на годност;

Изисквания за длъжността :
- умения за работа в екип ;
- дружелюбно и позитивно отношение към клиентите ;
- елементарни компютърни познания;
- предишен опит на подобна длъжност е предимство, но не е задължителен.

Ако проявявате интерес, моля кандидатствайте със CV с актуална снимка.