• Пълен работен ден
  • 900-1200 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 26.10.2020 още 12 дни

Продавач-консултант

СейлсХаб ЕООД България, София

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ - магазин „MEAT AND MORE“, кв. Гоце Делчев, ул. Костенски водопад No 45

Създадохме този магазин с грижа и страст към добрата храна, с много любов, изключително внимание към детайла и всеотдайност.

При нас можете да намерите истинско месо, качествена и вкусна храна за смейството, съседите и приятелите в квартала и отвъд.

Магазин за месо, млечни продукти и др. фермерски продукти търси да назначи, човек за позиция продавач-консултант

Изисквания:

-       Средно образование

-       Опит в продажбите – предишен опит на подобна позиция е предимство

-       Добри комуникативни умения - да общувате свободно с клиенти

-       Позитивност, приветливост и учтивост

-       Добри организационни умения

-       Умение да работите в екип

Вашите отговорности:

-       Отлично консултиране и обслужване на клиенти

-       Работа със специализиран софтуер, везна, касов апарат и ПОС терминал

-       Поддържане на хигиената в обекта

-       Аранжиране, осигуряване и коректност на ценовите етикети и поддържане добрата визия на магазина

-       Следене на сроковете на годност на стоките

-       Коректност, лоялност

Ние предлагаме:

-       Приятна работна среда

-       Трудов договор, съгласно българското законодателство

-       Дългосрочна заетост

-       Стимулиращо възнаграждение + бонусна схема

Искате да бъдете част от нашия екип? Очакваме вашата автобиография чрез бутона „Кандидатствай“.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща или видео интервю.

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.