• Пълен работен ден
  • 1300-1800 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 26.10.2020 още 2 месеца

Работници производство

ЪДВАНСТ СЪЛЮШЪН НОЛИДЖ ООД Чешка Република,

РАБОТА В ПРОИЗВОДСТВО В ЧЕХИЯ. Оператор, сътрудник, помощен персонал в производство

БЕЗ ТАКСИ И КОМИСИОНИ

  • За квалифицирани и неквалифицирани кадри.

  • Модерни и чисти заводи с отлични условия на работа

  • Трудов договор и дългосрочна заетост с осигуровки в Европейския съюз.

  • Безплатно настаняване за всички служители. Отлични условия.

  • Безплатни консумативи - електричество, вода, парно.

  • Възстановяване на разходите от България до Чехия на след отработен период.

  • Възможност за хранене в модерна столова на работното място на преференциални цени или получаване на субсидирани ваучери за храна.

  • Осигурено пълно съдействие в процеса на регистрация, заминаване, посрещане, по време на целия престой по трудов договор.

  • Координатор на ваше разположение.

Длъжностна характеристика, отговорности и задължения:

  • Работа в производствения сектор – оператори, служители, помощен персонал и др.

Заплащане и бенефициенти:

  • Заплащането варира между 650 и 950 евро ЧИСТО на месец, в зависимост от длъжността и позицията, без бонусите и допълнителното заплащане на извънредния труд.

  • Постоянно растящи заплати в рамките на първата година, след изпитателния период.

  • Договор и осигуряване в Чехия (с Чешка фирма) на пълна работна заплата.

  • Бонуси за присъствие, качество, продуктивност, ефективност, релокация и др.

  • Допълнително заплащане за извънреден труд, нощни смени, събота и неделя, национални празници от 10 до 100% на час.

  • Възможност за организиран безплатен транспорт до работното място.

  • Работно облекло, обувки, помощни средства.

Изисквания:

  • Опит не се изисква ( предимство ако имате опит).

  • Образование не се изисква ( предимство с техническо образование)

  • Не са нужни езикови познания.

  • Съзнателно и сериозно отношение към работата.

  • Интерес за дългосрочна работа.

  • Физическа годност.

  • Трудолюбие, надеждност.

  • Желание за работа на смени.

  • Опазване на повереното ви имущество (инструменти, квартира и тн.)

ПОСТЪПВАНЕ – ВЕДНАГА!

За повече информация, посетете нашия сайт http://www.askwork.eu или се свържете с нас на телефон : 0887980271

Работно време 10.00 - 18.00 часа. Понеделник-петък.