• Пълен работен ден
  • 1000-1300 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 27.10.2020 още 4 месеца

ШЛОСЕР/ ОПЕРАТОР НА АБКАНТ С ЦПУ

Кофражна техника АД България, Пловдив

Кофражна техника АД съществува на пазара от 1971 година и е най- голямата българска фирма за разработване, проектиране и производство на всякакъв вид кофраж, кофражни елементи, скелета и метални конструкции за строителството.
Ние произвеждаме и за други сфери специални метални изделия като напр. метростанции, пречиствателни станции, мостови съоръжения, подпорни стени, пристанищни обекти, гранични огради, дифузери за водни централи, буфери за корабостроене, сглобяеми трибуни за спорт, както и нестандартни метални изделия по поръчка на френски и английски фирми.

За нуждите на фирмата, търсим професионалист за позицията \"Оператор на абкант машина с ЦПУ\"

Отговорности:

- работа на абкант машина с ЦПУ;

- разчитане на техническа документация и чертежи;

- подръжка на поверената му машина и инструменти в изправно състояние;

Изисквания:

- средно/техническо образование;

- способност за работа в екип;

От наша страна предлагаме:
- Възможност за дългосрочна работа в сериозна, утвърдена фирма;
- Работа при петдневна работна седмица, редовна (дневна) смяна, пълно работно време (8ч.);
- Много добро възнаграждение, над средното за бранша и страната;
- Изплащане на договорената заплатата в пълен размер, без закъснения;
- Допълнителни материални стимули.
- Ние даваме повече платен годишен отпуск за една календарна година;
- Работа в динамична работна среда, в която знанията и уменията са ключови за нас.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, имате необходимата квалификация и опит и желаете да се присъедините към нас, моля изпратете подробна автобиография най-късно до: 15.11.2020г.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни (GDPR).