• Пълен работен ден
  • 1380-1500 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 27.10.2020 още 4 месеца

ФАКТУРИСТ - София офис

ЛОББИ БЪЛГАРИЯ ЕООД България, София

ЛОББИ БЪЛГАРИЯ доставя суровини за хранителната промишленост.

Търсим енергичен и дисциплиниран човек Във връзка с разширяване на работата в офис София.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ СА:

-добри компютърни умения - MS Office; Складово счетоводни софтуери. Са задължителни!

-енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
-предишен опит на подобна позиция в средна или голяма компания оперираща в сектора с бързооборотни стоки; Е предимство.
-английски Е предимство;

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
- Длъжността Фактурист включва работа в търговска зала с колеги и клиенти, с програмен продукт на компанията, приемане на поръчки, заявки, създаване и обработка на фактури, работа с касов апарат.
-инициира срещи, изготвя оферти, подготвя документи, формуляри, договори;
-организира доставката на поръчки до клиентите;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянна работа- в международна фирма;
- заплащане на 30 число от месеца – основна заплата;
- трудов договор;
- отлични работни условия;
- работа в екип колеги с висше образование;
- работно време от понеделник до петък от 8:30 до 17:30ч.;
- годишен отпуск 20 дни;

Изпратете автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.