• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 29.10.2020 още 15 дни

Оператори на опаковъчни машини

ЧИПИТА БЪЛГАРИЯ АД България, София

Фирма ЧИПИТА БЪЛГАРИЯ EАД е лидер в производството и дистрибуцията на продукти с марката 7 DAYS: кроасани, снаксове (Bake Rolls), рула,пасти и течен шоколад.

Ние предлагаме:
*трудов договор с отлично възнаграждение и пълни осигуровки
*безплатен транспорт до работното място
Фирмата осигурява транспорт със служебни автобуси от гр.София, гр.Елин Пелин, гр.Ихтиман, гр.Костенец и Долна баня, гр.Нови Искър, гр. Ботевград, гр. Перник и гр.Дупница.
*осигурена храна
*Коледни и Великденски подаръци и др.придобивки
*обучение и възможност за развитие

Изисквания:
- средно техническо образование;
- добри технически умения;
- предимство е опит в производство на подобна позиция;
- умения за работа в екип;
- готовност за работа на график с дневни и нощни смени.

Основни задължения:
- работи в производствените цехове, като отговаря за правилното и качествено опаковане на готовия продукт;
- следи за правилното функциониране на опаковъчната машина на съответната производствена линия с цел осигуряване на непрекъснато производство;
- следи за определени параметри - правилен макет на опаковката, отпечатване на дата за срок на годност и други;
- спазва работните инструкции за съответното работно място;
- извършва профилактика на машината;
- пряко подчинен на началника на смяна.

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпращайте актуална автобиография. Кандидатстването става чрез бутона по-долу.

Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интревю.
Конфиденциалността на информацията е гарантирана.