• Пълен работен ден
  • 850-1500 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 03.11.2020 още 16 дни

Комисионер в заложна къща

ЗАЛОЖНА КЪЩА КЕШ-ШУМЕН ЕООД България, Шумен

„Заложна къща КЕШ” е финансово дружество, специализирано в отпускане на заеми срещу залог на движими вещи. През своята история от 2003 г досега, е спечелила доверието на хиляди клиенти.
Във връзка с откриване на нови обекти на фирмата, търсим КОМИСИОНЕРИ за новите офиси в гр. Шумен:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ, СВЪРЗАНИ С ДЛЪЖНОСТТА:

- комуникация с клиенти;
- оценка на вещи;
- работа със злато и ценни метали;
- работа с готов фирмен софтуерен продукт;
- издаване на съпътстващи документи;
- следене на наличности, участие в инвентаризации и ревизии;
- отговорност за парични средства и движимо имущество;
- позитивно отношение към работния процес

ИЗИСКВАНИЯ:

- компютърна грамотност;
- образование средно/висше;
- комуникативност и умение за работа в екип;
- опит в търговията с парични средства, опит с материална отговорност;
- лични умения за работа с пари;
- готовност за спазване на фирмената политика;
- коректност и лоялност.

Предимство ще имат кандидатите с опит в сферата на: златарство и бижутерия, продажба на черна и бяла техника, стаж в кредитна или заложна къща.

ПРЕДЛАГАМЕ:

- адекватно сигурно заплащане и допълнителни премии;
- постоянен трудов договор;
- работа в млад, енергичен и амбициозен екип;
- отлични условия на труд - сигурност на работното място, безопасна и комфортна работна среда.

За кандидатстване по обявената позиция изпратете CV /европейски формат/с актуална снимка и телефон за връзка в срок до12.11.2020

Ще се свързваме само с кандидати, отговарящи на изискванията.